English polski
Brak obsługi JavaScript

Państwa przeglądarka ma wyłączoną obsługę Java Scriptu bądź go nie obsługuje.

Część funkcjonalności serwisu nie będzie dla Państwa dostępna.

Zalecamy włączenie obsługi Java Scriptu bądź zainstalownie innej przegląrki np.: Fire Fox-a

Za utrudnienia przepraszamy.

AKTUALNOŚCI

Warsztaty ECVET dla beneficjentów projektów mobilności
11 kwietnia 2018, Warszawa, godz. 10.00-15.00
19 kwietnia 2018
, Warszawa, godz. 10.00-15.00

Serdecznie zapraszamy na warsztaty dotyczące stosowania systemu ECVET w projektach mobilności edukacyjnej realizowanych w sektorze Kształcenie i szkolenia zawodowe. Warsztaty odbędą się:

- 11 kwietnia 2018 r.w Atrium Tower, Al. Jana Pawła II 25

rejestracja

lub (1 dzień do wyboru):

- 19 kwietnia 2018 r., w siedzibie FRSE, Aleje Jerozolimskie 142A

rejestracja

Spotkanie będzie prowadzone przez Ekspertów ECVET. Głównym celem warsztatów jest umożliwienie uczestnikom dyskusji na temat praktycznego wykorzystania systemu ECVET w projektach mobilności edukacyjnej.

Rejestracja na warsztaty odbywa się za pośrednictwem niniejszej strony internetowej i trwa do 4 kwietnia br. lub do wyczerpania limitu miejsc. Obowiązuje kolejność zapisów. W warsztatach może wziąć udział jedna osoba z danej instytucji, dodatkowe osoby będa rejestrowane na listę rezerwową.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, koszty podróży pokrywają uczestnicy.Nowy skład Zespołu Ekspertów ECVET

Od 1 lipca 2017 r. Zespół Ekspertów ECVET będzie działał w nowym składzie, liczącym 9 osób z ramienia Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz 8 osób z ramienia Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Dane kontaktowe Ekspertów ECVET zostaną wkrótce zamieszczone w zakładce Eksperci.

Przewodnik ECVET dla beneficjentów programu Erasmus+

Serdecznie zapraszamy do lektury najnowszej publikacji opracowanej przez Zespół Ekspertów ECVET pt. "Wykorzystanie założeń systemu ECVET
w projektach mobilności edukacyjnej w sektorze Kształcenie i szkolenia zawodowe programu Erasmus+"
. Materiał jest przeznaczony przede wszystkim dla osób planujących lub realizujących projekty mobilności edukacyjnej z wykorzystaniem założeń systemu ECVET: koordynatorów
projektów, dyrektorów instytucji, trenerów, instruktorów, nauczycieli oraz metodyków, a także innych osób zaangażowanych w realizację projektu i współpracę z partnerami zagranicznymi. W publikacji zostały przedstawione przykłady dobrych praktyk w zakresie realizacji projektów mobilności z ECVET.

ARCHIWUM WYDARZEŃ

Warsztaty ECVET dla beneficjentów projektów mobilności
13 i 14 grudnia 2017 r.

Zapraszamy do zapoznania się z materiałami z warsztatów ECVET zorganizowanych 13 i 14 grudnia 2017 r. w Warszawie: zakładka Warsztaty ECVET. 

 

Konferencja ECVET inaugurująca Europejski Tydzień Umiejętności Zawodowych w Polsce
20.11.2017, Warszawa

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z materiałami z konferencji pt. „Edukacja z praktyką – partnerstwa na rzecz dualnego kształcenia zawodowego”, która odbyła się 20 listopada 2017 r. w Warszawie.

Materiały są dostępne na stronie konferencji: http://konferencje.frse.org.pl/ecvet-2017/about/lang:pl05.12.2016 KONFERENCJA ECVET

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z materiałami z konferencji pt. „Kształcenie i szkolenia zawodowe - rozwój kompetencji, umiejętności i talentów”, która odbyła się 5 grudnia 2016 r. w Warszawie.

Materiały są dostępne na stronie konferencji: http://konferencje.frse.org.pl/ECVET-2016.

 

18.11.2016 WARSZTATY ECVET

Materiały z warsztatów są dostępne w zakładce Materiały.

 • W razie pytań

  • – dotyczących spraw administracyjnych i technicznych:
   Aleksandra Bałchan-Wiśniewska
   tel. : 22-46-31-302
   ecvet@frse.org.pl