English polski
Brak obsługi JavaScript

Państwa przeglądarka ma wyłączoną obsługę Java Scriptu bądź go nie obsługuje.

Część funkcjonalności serwisu nie będzie dla Państwa dostępna.

Zalecamy włączenie obsługi Java Scriptu bądź zainstalownie innej przegląrki np.: Fire Fox-a

Za utrudnienia przepraszamy.

Rejestracja na warsztaty ECVET 11.04.2018

To jest wydruk próbny, formularz nie został wysłany do systemu www.eksperciecvet.org.pl

Zapraszamy od udziału w warsztatach dotyczących wykorzystania systemu ECVET w projektach mobilności w sektorze Kształcenie i szkolenia zawodowe. Spotkanie odbędzie się 11 kwietnia 2018 r. w Warszawie, w Atrium Tower, Al. Jana Pawła II 25, w godz. 10.00-15.00. W programie przewidziano omówienie założeń systemu ECVET, przedstawienie dobrej praktyki, prezentację dotyczącą dokumentu Europass-Mobilność oraz pracę w grupach.

Rejestracja na warsztaty jest prowadzona za pośrednictwem niniejszej strony internetowej i trwa do 4 kwietnia. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. W warsztatach może wziąć udział jedna osoba z danej instytucji, dodatkowe osoby będą rejestrowane na listę rezerwową.

W formularzu rejestracyjnym prosimy o wskazanie tematyki realizowanego projektu lub preferowanej branży. Na podstawie tej informacji zostaną Państwo podzieleni na grupy tematyczne.

ikonka_program

Dane podstawowe

Tematyka projektu/ branża:

Proszę wskazać, jaką funkcję pełni Pan/i w instytucji:

Jak ocenia Pan/i swój stan wiedzy na temat założeń systemu ECVET?

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji z siedzibą przy Alejach Jerozolimskich 142A, 02-305 Warszawa, w związku z warsztatami nt. wykorzystania systemu ECVET w projektach mobilności w sektorze Kształcenie i szkolenia zawodowe

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie w Formularzu adres e-mail informacji na temat oferty edukacyjnej zarządzanych przez nią programów edukacyjnych, w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U z 2013 r., poz. 1422 ze zm.)

Formularz wygaśnie: 2018-04-04 23:59
 • W razie pytań

  • – dotyczących spraw administracyjnych i technicznych:
   Aleksandra Bałchan-Wiśniewska
   tel. : 22-46-31-302
   ecvet@frse.org.pl